Schema och bokning för Friskis&Svettis Åkersberga

Bokningsinformation  | Barntillåtna pass | Mina bokningar och mitt kort

 

Måndag 18 sep
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
10.00-11.00
Cirkelgym - Cirkelgym
med Lars Å i Fd Lilla hallen
10.30-11.30
Jympa - Soft
med Ante i Stora hallen
11.30-12.30
Jympa - Bas
med Sussanne i Stora hallen
16.00-17.00
IMT - IMT "Kom igång" med styrketräning
med Susanne G i Gymmet
17.00-18.00
Jympa - Medel (BT)
med Ylva i Stora hallen
17.30-18.30
Spinning - Intervall pyramid
med Hanna W i Spinningsal
18.00-19.00
Power Hour - Power Hour
med Josse, Sussie F i Stora hallen
18.00-19.00
Jogging - Jogging Cross
med Anna & Kjell i Ute
18.30-19.30
Cirkelgym - Cirkelgym X
med Helen W i Fd Lilla hallen
18.30-19.30
Spinning - Spin 55
med Claes E i Spinningsal
19.00-20.00
Dans - fusion
med Karin N i Stora hallen
20.00-21.15
Yoga - Energy 75
med Helena S i Stora hallen
Tisdag 19 sep
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
10.00-11.00
Flex - soft
med Birgitha W i Stora hallen
10.00-11.00
Cirkelgym - Cirkelgym
med lars Å* i Fd Lilla hallen
11.30-12.30
Core - Core
med Anette F i Stora hallen
11.30-12.30
Spinning - Spin 55
med Birgitha W i Spinningsal
17.00-18.00
Jympa - Bas (BT)
med Annsofie J i Stora hallen
17.30-18.30
Spinning - "Spurt" puls
med Jessica N i Spinningsal
18.00-19.00
Flex - Flex
med Jenny K i Stora hallen
18.30-19.30
Jogging - Sällskap i spåret (Samling vid Hackstaspåret)
med Kajsa&Kent i Ute
18.30-19.30
Spinning - Spin 55
med Sussie F i Spinningsal
19.00-20.00
Cirkelgym - Cirkelgym
med Lars Å i Fd Lilla hallen
19.00-20.00
Dans - fuego
med Charlotte Ö i Stora hallen
20.00-21.00
Cirkelfys - Cirkelfys
med Josefin H, Henrik B i Stora hallen
Onsdag 20 sep
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
9.30-10.15
Endast core
9.30-10.55
Core - CoreSpin
med Gunilla H i Stora hallen/Spinsalen
11.00-12.00
Jympa - Soft
med Olle B i Stora hallen
11.30-12.30
Cirkelgym - Cirkelgym
med Jan H i Fd Lilla hallen
17.00-18.00
Familjefys - Familjefys
med Elin, Per A i Stora hallen
17.30-18.30
Spin Intervall - korta (Puls)
med Hanna W i Spinningsal
18.00-19.00
Jympa - Medel (BT)
med Karin N i Stora hallen
18.30-19.30
Spinning - Spin 55
med Per E i Spinningsal
19.00-20.00
Flex - IntervallFlex
med Ylva, Elin i Stora hallen
20.00-21.15
Box - Box 75
med Hans S, Lena S i Stora hallen
Torsdag 21 sep
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
9.00-10.00
Cirkelgym - Soft
med Lars Å i Fd Lilla hallen
10.00-11.00
Yoga - Yoga
med Helena S i Stora hallen
10.15-11.15
Cirkelgym - Cirkelgym
med Victoria i Fd Lilla hallen
11.30-12.30
Core - Core
med Victoria i Stora hallen
17.00-18.00
Core - Core
med Emma L i Stora hallen
18.00-19.00
Jympa - Bas (BT)
med Helena D i Stora hallen
18.30-19.30
Spinning - Spin 55
med Åsa i Spinningsal
19.00-20.15
Skivstång - Skivstång Intervall
med Nettan i Stora hallen
19.00-20.00
Cirkelgym - Cirkelgym
med Cajsa i Fd Lilla hallen
19.30-21.00
Temapass - Cykling 90
med Sören H i Spinningsal
Fredag 22 sep
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
9.00-9.45
Yoga - Yoga 45
med Anders D i Stora hallen
10.00-11.00
Cirkelgym - Cirkelgym X
med Jan H i Fd Lilla hallen
10.30-11.30
Jympa - Soft
med Conny A i Stora hallen
11.30-12.30
Spinning - Spin 55 puls
med Jan H i Spinningsal
11.30-12.30
Jympa - Bas
med Eva i Stora hallen
16.00-17.00
Power Hour - Power Hour
med Victoria i Stora hallen
17.00-18.00
Spinning - Intervall puls
med Sussie F i Spinningsal
17.00-18.00
Jympa - Medel
med Karin N i Stora hallen
Lördag 23 sep
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
9.30-10.30
Jympa - Bas
med Annsofie J i Stora hallen
9.45-10.45
Spinning - Spin 55
med Josefin H i Spinningsal
10.30-11.30
Jympa - Familj
med Cajsa i Stora hallen
11.30-12.45
Skivstång - Skivstång Intervall
med Nettan, Sussie F i Stora hallen
Söndag 24 sep
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
10.15-11.15
Spinning - Spin 55 (Flow)
med Jim i Spinningsal
10.15-11.15
Core - Core soft
med Emma L i Stora hallen
10.30-11.45
Cirkelgym - Cirkelgym
med Jan H i Fd Lilla hallen
14.30-16.00
Aerobics - Aerobics/Styrka 85
med Charlotte Ö i Stora hallen
16.00-17.00
Jympa - Bas (BT)
med Sussanne i Stora hallen
16.30-17.30
Spinning - Spin intervall korta
med Eszter i Spinningsal
17.00-18.00
Jympa - Medel (BT)
med Ylva i Stora hallen
18.15-19.15
Yoga - Yoga
med Åsa Ö i Stora hallen
F&S Schema version 1.0.6 av Klas Ehnemark, kopplat till Profit.
v52, 2013
Fel.
Meddelande
OK
http://redirect.bokning11.pastelldata.se/Redirect.aspx?GUID=1382&UNIT=1382
Rubrik
Datum:x
Klockan:x
Lokal:x
Platser:x
Ledare:x
Bokningsbara:x
Drop-in:Information saknas
Reserver:x
Du är inbokad.
Användarnamn:
Lösenord:
Logga ut
Boka
Boka reservplats
Avboka
Avboka reservplats
Avbryt
Loggar in...
Fel.
Meddelande
OK
  • Öppettider fr.o.m. 4 september 2017

  • MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar06.0007.0006.0007.0006.0009.0009.00
    Sista inpassering21.3021.3021.3021.3019.3017.3019.30
    Stänger22.0022.0022.0022.0020.0018.0020.00
  • Vår barnpassning

  • Tisdagar 17.00-19.30 och lördagar 09.30-12.45

  • Följ oss på instagram FS_AKERSBERGA

    facebook twitter